Ciało

Od lat pracuję z człowiekiem poprzez Ciało. Przez lata narzędzia mojej pracy zmieniały się, a raczej na przestrzeni lat do moich zasobów dochodziły kolejne narzędzia, coraz bardziej precyzyjne, obejmujące coraz więcej aspektów ludzkiej Istoty i zbliżające mnie do jej lepszego zrozumienia i czucia.

Praca z Ciałem

Zapraszam Cię do skorzystania z moich narzędzi pracy ruchowej w formie tańca, treningów osobistych, pracy z mobilnością i motoryką Ciała.

Oprócz metod manualnych, pracuję wykorzystując metody ruchowe i dostosowując je do potrzeb moich klientów. Każdemu mojemu podopiecznemu staram się przekazać filary zdrowia i witalności – odpowiedni mindset, znaczenie ruchu fizycznego, zdrowego odżywiania i odpowiedniej ilości odpoczynku.
Niezależnie jaki jest pierwotny cel spotkania ze mną – cel zawsze jest ten sam – pobudzenie przepływu życiowej energii w Ciele, aby uruchomić naturalne procesy samoleczenia, odzyskać energię i witalność.
Podzielę się z Tobą moim doświadczeniem w zakresie rolowania powięziowego, odpowiednich ćwiczeń, które zapobiegną tworzeniu się napięć w Ciele i bólom. Pokażę Ci, jak samodzielnie możesz codziennie dbać o swój doskonały pojazd, jakim jest Twoje Ciało.

Techniki pracy ruchowej

Taniec, treningi osobiste, praca z mobilnością i motoryką Ciała.

Czas trwania i cena

Czas trwania 60 minut.
Cena jednej sesji 150 zł.

Możliwy dojazd do klienta za dodatkową opłatą.

Czego potrzebujesz

Wygodne, nie krepujące ruchów ubranie oraz czas, który poświęcisz wyłącznie Sobie (proszę o wyciszenie telefonu).