O mnie

Nazywam się Agata Leśniewska. Jestem terapeutą manualnym, masażystą i terapeutą Reiki oraz nauczycielem Hatha Yogi.

Do każdego pacjenta podchodzę holistycznie, wiedząc że Ciało, Umysł i Dusza są nierozłącznie ze sobą połączone.
Staram się uwolnić emocje zablokowane w ciele, uspokoić umysł, pomagam zrozumieć w jaki sposób emocje wpływają na ciało. Nieodłącznym elementem moich sesji jest rozmowa, pozwalająca odszukać przyczynę dolegliwości pacjenta często mającą swoje źródło w psychice.

W mojej pracy wykorzystuję wiele technik terapii manualnej i masażu leczniczego, masaż powięziowy, punktów spustowych bańki, klawiterapię oraz elementy chiropraktyki. Wykonuję również sesje Terapeutycznego Masażu Tajskiego  opierającego się na technikach ucisku, pracy na powięzi, głębokiej pracy na tkance mięśniowej oraz rozciągania całego ciała.

Zabiegiem mającym właściwości zarówno rozluźniające jak i upiększające jest masaż Kobido Up, obejmujący obok technik drenująco-liftingujących twarzy, rozluźnienie mięśni obręczy barkowej, szyi i głowy oraz wewnątrz szczękowy masaż stawu żuchowo-skroniowego, szczególnie polecany dla osób z dużymi napięciami szczęki, bruksizmem, bólami migrenowymi.

Obszarem wykraczającym poza klasyczną pracę z ciałem są sesje Reiki. Reiki to niezwykła forma terapii energetycznej pochodząca z Japonii, która pobudza organizm do samouzdrawiania oraz pomaga odzyskać równowagę i harmonię życiową.
W trakcie sesji skupiam się na uregulowaniu przepływu energii życiowej, poprzez odpowiednie kierowanie energią, usuwam blokady energetyczne oraz zwiększam przepływ energii tam, gdzie pacjent najbardziej jej potrzebuje. Reiki wspomaga leczenie wielu schorzeń i dolegliwości pobudzając mechanizmy samouzdrawiania, jakie każdy z nas posiada.

Terapię manualną wzbogacam dodatkowo zaleceniami ćwiczeń opartych na jodze lub ćwiczeniami fizjoterapeutycznymi. Prowadzę  grupowe zajęcia jogi, sesje 1:1 jogi oraz treningu wzmacniająco – usprawniającego.

Zapraszam Cię z całego serca do mojego gabinetu.Zrobię co w mojej mocy, aby jak najlepiej odpowiedzieć na Twoje potrzeby i pomóc Ci odzyskać  zdrowie i lepsze samopoczucie,