Joga

Jestem nauczycielem Hatha Jogi i trenerem personalnym. Moja joga łączy w sobie moje wieloletnie doświadczenia pracy z Ciałem. Często w  praktykę wprowadzam modyfikacje asan ukierunkowane na działanie fizjoterapeutyczne, elementy wzmacniające mięśnie głębokie, praktykę uważności na to co dzieje się w Ciele. Zapraszam na zajęcia grupowe i sesje indywidualne jogi, pracy z oddechem, nauki relaksacji i medytacji.

„Yogah citta vritti nirodhah”

– Jogasutry Patandżalego

Joga to droga uzyskania jedności istnienia, połączenia ciała, umysłu i duszy, połączenia Ciebie i mnie, połączenia Duszy ze Źródłem. Joga jest nauką. Joga jest jednością. Joga w cudowny sposób rozprasza blokady w ciele i usuwa zaburzenia umysłu aby umożliwić swobodny przepływ życiowej energii, stąd też nazwa Prana Flow. Joga jest zawsze taka, jaką potrzebujesz na Twoim etapie drogi. Zapraszam Cię na zajęcia grupowe oraz spotkania w kameralnych grupach lub 1:1.

Praktyka jogi

Moja joga to Prana Vinyasa Flow Yoga. Spokojnie płynąca po asanach, z uważnością zatrzymująca się na ewentualnych blokadach przepływu energii w naszym ciele, aby je rozproszyć i płynąć dalej.

Czas trwania i cena

Sesja indywidualna jogi, nauka pranayamy, technik relaksacji i medytacji trwa 60-90 minut. Cena jednej sesji 150 zł.

Możliwy dojazd do klienta za dodatkową opłatą.

Czego potrzebujesz

Wygodne, nie krepujące ruchów ubranie oraz czas, który poświęcisz wyłącznie Sobie (proszę o wyciszenie telefonu).